Náš tým

 

Pavel Havránek

Pavel vystudoval Fakultu tělesné výchovy se zaměřením na tělesnou výchovu a sport. Práci s dětmi se Pavel věnoval již při studiu, kdy založil sportovní přípravku dětí Dráčci, která dodnes hravou formou seznamuje děti s pravidly sportovních her, rozvíjí jejich obratnost, posiluje pohybový aparát dětí a zároveň učí děti dodržovat pravidla a spolupracovat v týmu.
Dva roky Pavel působil jako učitel na základní škole, kde vyučoval tělesnou výchovu a angličtinu. Znalost angličtiny si Pavel osvojil při studiu anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK a při studijním pobytu v Anglii a ve Švédsku.
Praxi s předškolními dětmi Pavel získal také jako trenér atletické přípravky Dukla Praha a instruktor plavání a lyžování dětí. Bohaté zkušenosti důležité pro práci s dětmi získal rovněž při organizací lyžařských kurzů, letních táborů a volnočasových akcí pro děti. Za zmínku stojí také jeho praxe zdravotníka zotavovacích akcí pro děti.
Mezi Pavlovy zájmy patří kromě sportu, cestování a pobytu v přírodě, také hra na kytaru.

Nela

Nela absolvovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole v Berouně a stala se tak již třetí generací učitelek ve své rodině. Jako paní učitelka v mateřské škole pracovala 7 let a získala díky tomu bohatou praxi při práci s nejmenšími dětmi i předškoláky. Zároveň Nela pracovala také ve Středisku volného času Labyrint, kde vedla kroužky plavání a tance.
Zkušenost má Nela také s působením v zahraničí na pozici au-pair, kde se dva roky starala o děti předškolního věku. Soukromému hlídání dětí se Nela věnovala i při rodičovské dovolené se svými dvěma syny.
Nela ovládá hru na klavír, sopránovou a altovou flétnu. Přičemž hru na flétnu rovněž soukromě vyučovala.
Kromě práce s dětmi má Nela ráda také zvířata, pobyt v přírodě a čtení. Blízko má Nela i ke sportu, kterému se v dětství aktivně věnovala.

Tereza

Přestože Tereza vystudovala vysokou školu se zaměřením na ekonomiku a marketing a tomuto oboru se určitý čas věnovala, rozhodla se pro práci s dětmi, ve které spatřuje větší smysl a přesah.
Práci s dětmi si Tereza vyzkoušela při soukromém hlídání dětí. Dále Tereza působila také jako lektorka workshopů o udržitelnosti v neziskové organizaci, kde pracovala jak s dětmi předškolního věku, tak i se staršími dětmi. Následně Tereza absolvovala kurz Chůva pro děti v dětské skupině, aby se mohla plně věnovat práci s dětmi v dětské skupince.
Při práci s dětmi Tereza využívá mimo jiné své zkušenosti ze skautského oddílu, jehož byla členkou řadu let. V dětství také navštěvovala pěvecký sbor a hrála na klavír.
Zkušenosti získané při zaměstnání v oboru projektového managementu a řízení provozu Tereza využívá při administrativní činnosti spojené s provozem dětské skupinky. .
Terezu baví sport, čtení, pobyt v přírodě a zahradničení. Při dvouletém pobytu v zahraničí si oblíbila také cestování, cizí jazyky a poznávání jiných kultur.

Markéta


Markéta je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, kde se věnuje oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Své vzdělání si rozšířila rovněž absolvováním kurzu Chůva pro děti v dětské skupině.
Již delší dobu se Markéta věnuje soukromému hlídání dětí. Cenné zkušenosti pro práci s dětmi získala také při doučování dětí převážně mladšího školního věku, a to například v rámci dobrovolnické činnosti zajišťované organizací Člověk v tísni.
Velkým koníčkem Markéty je hudba a hra na hudební nástroje. Markéta navštěvovala 12 let ZUŠ v Habartově, kde si osvojila zejména hru na zobcovou sopránovou a altovou flétnu, ale také hru na klavír.
Markéta se zajímá rovněž o problematiku poskytování první pomoci. Již na základní škole navštěvovala kroužek zaměřený na záchranu života a první pomoc. V soutěži  Hlídek mladých zdravotníků spolu se svým týmem vyhrála dokonce mistrovství republiky.
Ve volném čase Markétu baví také sport, cestování, čtení a péče o domácí mazlíčky.