Náš tým

 

Pavel Havránek

Pavel vystudoval Fakultu tělesné výchovy se zaměřením na tělesnou výchovu a sport. Práci s dětmi se Pavel věnoval již při studiu, kdy založil sportovní přípravku dětí Dráčci, která dodnes hravou formou seznamuje děti s pravidly sportovních her, rozvíjí jejich obratnost, posiluje pohybový aparát dětí a zároveň učí děti dodržovat pravidla a spolupracovat v týmu.
Dva roky Pavel působil jako učitel na základní škole, kde vyučoval tělesnou výchovu a angličtinu. Znalost angličtiny si Pavel osvojil při studiu anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK a při studijním pobytu v Anglii a ve Švédsku.
Praxi s předškolními dětmi Pavel získal také jako trenér atletické přípravky Dukla Praha a instruktor plavání a lyžování dětí. Bohaté zkušenosti důležité pro práci s dětmi získal rovněž při organizací lyžařských kurzů, letních táborů a volnočasových akcí pro děti. Za zmínku stojí také jeho praxe zdravotníka zotavovacích akcí pro děti.
Mezi Pavlovy zájmy patří kromě sportu, cestování a pobytu v přírodě, také hra na kytaru.

Kateřina

Katka si svou lásku pro práci s dětmi pěstovala už od mala, kdy se nejprve jako dítě a později i jako instruktorka účastnila a podílela na organizaci aktivit a dětských táborů v turistickém oddílu dětí a mládeže TOM Pawnee. Po těchto příjemných zkušenostech s dětským kolektivem vystudovala Katka střední pedagogickou školu v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, aby práce s dětmi mohla být nejen jejím koníčkem, ale také povoláním.
V současné době si Katka rozšiřuje své vzdělání při studiu oboru Psychologie a speciální pedagogika na Pedagogické fakultě UK s cílem stát se v budoucnosti dětskou psycholožkou.
K bohaté praxi Katky, především s dětmi od 18 měsíců do 6 let, přispěla také dvouletá práce na pozici učitelky v mateřské škole KinderGarten, kde rovněž působila jako lektorka anglického jazyka.
Katčiny nejmilejší aktivity při práci s dětmi jsou výtvarné činnosti, zpěv a hra na hudební nástroje (například klavír či flétna).

Lucie

Lucka své odborné znalosti a zkušenosti důležité pro práci s dětmi získala díky studiu na Vyšší odborné škole sociálně právní, kde získala kvalifikaci Sociální pedagog. V minulosti Lucka působila např. v Klubu K2 na Praze 10 či v Centru pro integraci dětí a mládeže v Karlíně, kde se věnovala přímé práci s dětmi ve věku od 2 do 6 let, přípravě aktivit pro děti a cvičení s dětmi včetně miminek.
Zásadním momentem v životě Lucky bylo narození dcery, díky které získala onu nepředatelnou zkušenost mateřské lásky k dítěti.
Nyní si Lucka prohlubuje své vzdělání společně s Katkou v oboru Psychologie a speciální pedagogika na Pedagogické fakultě UK.
Mezi Lucčiny zájmy patří zejména výtvarné činnosti, běh a jóga, kterou ráda cvičí i s dětmi.